Virtuální prohlídka

EGGER PRO 2018 - 2020

EGGER PRO 2018 - 2020

Nová řada podlah EGGER Pro umožňuje přizpůsobit vlastnosti podlahy požadavkům jednotlivých místností. Díky této kolekci lze zachovat stejný dekor v celém bytě. Do vstupní haly budeme asi preferovat především odolnost. V dětském pokoji by měla být podlaha příjemná, teplá, ale zároveň i odolná a dobře tlumící hluk. V obývacím pokoji by měla podlaha navozovat klidnou a útulnou atmosféru. Ani vysoká vlhkost či voda v koupelně není problém pro systém Aqua+. Jeden dekor je vyráběn ve třech typech podlah: EGGER PRO LAMINÁT, EGGER PRO DESIGN, EGGER PRO COMFORT. Všechny tyto typy podlah mohou být kombinovány díky svým vzájemně přizpůsobeným spojovacím profilům. Náš vyškolený personál Vám doporučí vhodný typ podlahy pro tu kterou místnost.

Technologie Aqua+

Díky speciálně vyvinuté nosné desce jsou tyto podlahy vhodné dokonce i k použití ve vlhkých a komerčních prostorách! Jsou výrazně výhodnější než dlažba, a jsou přitom zároveň hygienické a útulné. Tyto podlahy je dokonce možné čistit pomocí parního čističe.

Povrchy

Povrchová struktura dává laminátovým podlahám EGGER nejen výrazně autentický charakter, zajišťuje také maximální bezpečnost při chůzi po podlaze. Vaše děti se sice rády kloužou – tuto radost jim ale naše podlahy úmyslně nedopřejí. Aby nedocházelo k vytváření elektrostatického náboje, mají podlahy EGGER antistatickou úpravu.

Struktura laminátové podlahy EGGER:

1) Odolný povrch s vysokým stupněm otěru

2) Dekorativní tapeta

3) HDF swell barrier+ dřevěná nosná deska

4) Protitah

Formáty podlah EGGER:

Ideální řešení pro menší prostory.

_________________________________

Díky vyváženým proporcím je vhodná pro každý pokoj.

_________________________________

 

Zvýrazňuje velkorysé prostorové podmínky a vyniká obzvláště u venkovských dekorů.

_________________________________

Kandidátka na velkoplošné prostorové uspořádání a otevřené bydlení, např. v kuchyni s obývacím pokojem. Je vhodná také do dlouhých a úzkých prostor.

_______________________________

Velké prostory si zaslouží podlahové desky Kingsize: Dekory dokážou rozvinout svůj krásný vzhled, ať už ve variantě dřeva nebo dlažby.

Medium

 

Classic

 

Large

 

Long

 

Kingsize