Virtuální prohlídka

MULTIflor

Objevte novou generaci dřevěných podlah.

MULTIflor® naprosto splňuje veškeré požadavky moderních stavebních technologií. Široký sortiment nejoblíbenějších druhů a barev podlah Scheucher, jak v provedení prkno a parketa, tak včetně možnosti pokládky do tzv. „francouzského stromečku".

Průkopníkem. Dřevěné podlahy MULTIflor® vznikly spojením toho nejlepšího, co nabízí 2 - vrstvé a 3 - vrstvé podlahy. Při nízké stavební výšce je zachována nášlapná vrstva 3,6 mm, to vše se zámkovým spojem NOVOLOC 5G a v široké atraktivní nabídce povrchových úprav a barev.

VĚTŠÍ VÝBĚR. U dřevěných podlah MULTIflor® firmy Scheucher si můžete vybrat z těchto dřevin: dub (včetně pařeného a kouřového), americký ořech, buk pařený a jasan, tyto dřeviny patří mezi nejprodávanější druhy podlah Scheucher. V nabídce jsou jak klasická parketová provedení, tak čtyři různé formáty prken či exkluzivní parkety, které se pokládají do tzv. francouzského stromečku (2 formáty - 9.8 x 140 x 500 mm / 60° a 9.8 x 140 x 740 mm / 45°), který je tak poprvé dostupný s technologií NOVOLOC 5G. Samozřejmostí je velký výběr povrchových úprav a barev, které opět patří k těm nejprodávanějším z nabídky dřevěných podlah Scheucher.

SNADNĚJŠÍ POKLÁDKA. Tato novinka přináší spoustu benefitů jak pro uživatele podlahy, tak pro profesionální kladeče. Zákazník shánějící 2 - vrstvou podlahu má nyní konečně k dispozici velmi široký výběr podlah, dřevin a barev. Získá ideální podlahu na podlahové vytápění díky nízkému tepelnému odporu RT = 0,058 m2 K/W) a přitom nemusí slevovat ze svého výběru. Podlaha má navíc stejnou výšku jako například keramická dlažba. Podlahu je potřeba celoplošně přilepit k podkladu, tudíž kladeč nepřijde o svou práci, tu mu naopak výrazně zjednoduší zámkový spoj NOVOLOC 5G. Tato technologie umožní zrychli pokládku a hlavně zlepšit výsledný vzhled podlahy - jednotlivé lamely jsou spojeny perfektně a beze spár, a to i na krátkých stranách lamel. Toto platí též pro pokládku parket do tzv. "froncouzského stromečku".

 

Formáty podlah:

 

Kolekce MULTIflor® Novoloc 5G značky SCHEUCHER umožňuje komfortní vyhřívání podlahovým topením v pokojích a to vše při dosud nejnižším dosaženém tepelném odporu. Tento parametr neovlivňuje pouze dopad na Vaše rodinné finance, ale jedná se zároveň o velmi ekologické řešení.

Hlavní výhody podlah MULTIFLOR Novoloc 5G

  • povrchové úpravy: Seda (voskový olej) nebo Tenseo (7 vrstev laku)
  • konstrukční výška 9,8 mm
  • lze vícekrát renovovat díky nášlapné vrstvě 3,6 mm masivního dřeva
  • minimalizace přechodových lišt a prahů
  • pokládka celoplošným lepením
  • jednotlivé lamely ošetřené hydrofobní impregnací, prevence oproti vlhkosti a redukce nežádoucího vrzání podlahy
  • ideálně vhodné pro podlahové vytápění (RT 0,058 m2 K/W)
  • vyrobeno 100% v Rakousku
  • dodáváno ve formátech: 3-parketa, prkno, francouzský stromeček, včetně zámkového systému NOVOLOC 5G

Skladba podlahy MULTIflor:

 

1) Povrchová úprava Tenseo nebo Seda (lak nebo voskový olej).

2) 3,6 mm silná nášlapná vrstva z ušlechtilého dřeva.

3) Zámkové spoje jsou napuštěny impregnací, která je chrání proti vlhkosti a aby se zabránilo vrzání.

4) 6,2 mm silná deska z březové překližky lepená pěti vrstvami vodovzdorného lepidla.

Formáty podlah galerie

MULTIflor 2200, 3 parketa

 

MULTIflor 1200

 

MULTIflor 1800

 

MULTIflor 740 / 45˚

 

MULTIflor 500 / 60˚

 
 
 
 

MULTIflor 2400

 

MULTIflor 2200