Virtuální prohlídka
Gorgony Gorgony

O firmě

Naše firma se sídlem v Olomouci nabízí širokou škálu podlahových krytin. Naleznete u nás velký výběr koberců bytových i zátěžových, kusové koberce, běhouny, kobercové čtverce, lina a PVC, laminátové plovoucí podlahy i dřevěné třívrstvé podlahy a mnoho dalšího. Mimo prodej podlahových krytin zajišťujeme v Olomouckém kraji i po celé ČR odbornou pokládku a montáž všech typů plovoucích či vynilových podlah včetně zaměření a konzultace, vyrovnání podlahy a betonů, montáže lišt, soklů a doplňků. Naše zkušenosti vycházejí z 19-ti leté tradice na českém trhu a za tuto dobu jsme se zařadili mezi největší prodejce podlahových krytin na Moravě.

Naše nabídka zahrnuje jak koberce originální, tak luxusní, moderní i koberce s klasickými vzory. Nepřeberný je pak sortiment lin a PVC v dokonalých a moderních designech imitující dřevo a dlažbu. Nabízíme přední světové výrobce plovoucí podlahy značek Quick Step, Berry Floor, Steirer parkett a další. V Olomouci jsme jediným přímým dovozcem a velkoobchodním prodejcem podlahových krytin renomovaných světových výrobců DOMO, Beaulieu, Vifloor, Edel, Timzo, ...

Naše Olomoucká vzorková prodejna dveří se specializuje na dodávky interiérových dveří a dveřních kování vybraných značek. V sortimentu dveří můžete najít standardní interiérové dveře, dýhované, CPL folie nebo celoskleněné dveře. Dodáváme dveře, které splňují požadavky nejmodernějšího designu dveří, německé kvality a české ceny. Naše firma v Olomouci dodává a montujeme dveře a zárubně značek PRÜM, LIPBLED, INVADO, TWIN, COBRA, GRIFFWERK a dalších. To vše zastřešujeme kompletním a odborným servisem nejen pro Olomoucký region (zaměření, vypracování kalkulací, dodávku včetně montáže a další služby).