Virtuální prohlídka

Plovoucí podlahy laminátové - Gorgony Olomouc

Naše firma GORGONY, s.r.o. Olomouc je jedním z největších dodavatelů plovoucích laminátových podlah.

Laminátové podlahy Quick Step

Quick Step® má tu pravou plovoucí podlahu pro každý interiér. V nabídce jsou prkna (široká a malá) i dlaždice. Nabízíme laminátové plovoucí podlahy Quick Step® v moderním i tradičním provedení. Plovoucí podlahy Quick Step® se hodí do každé místnosti a pro každého.

Laminátové podlahy Berry Floor

Laminátové podlahy značky BerryFloor jsou opatřeny unikátním zámkovým systémem. Široká kolekce strukturovaných lamel v délkách až dva metry umožňuje množství kombinací ke zdokonalení každého interiéru - záruka podlah až 20 let.

 

Plovoucí podlahy dřevěné

Naše firma GORGONY, s.r.o. Olomouc je jedním z největších dodavatelů plovoucích dřevěných podlah.

Dřevěné podlahy Steirer Parkett

Nabízejí čistý přírodní vzhled, rozmanité možnosti vrchní vrstvy co do počtu lamel i různých dřevin. Podlahy jsou opatřeny vysoce kvalitními laky vytvrzenými UV zářením nebo oleji. Horní vrstva o tloušťce cca 3,7 mm, vyrobená z kvalitních dřevin umožňuje v budoucnosti renovaci broušením a lakováním. Záruka podlah 30 let.

Dřevěné podlahy Modernline

Velmi výraznou pozici na evropském trhu dnes zaujímají tzv. proužky neboli dřevěné podlahy, jejichž design je tvořen úzkými delšími proužky, které jsou poskládány do řemínku. Do této kategorie patří i dřevěné podlahy Modernline. Podlahy jsou již povrchově upraveny olejem nebo lakem, tudíž je lze po pokládce víceméně ihned používat. Na výběr máte z evropských i exotických dřevin.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši prodejnu v Olomouci.