Virtuální prohlídka

EGGER PRO Design

EGGER PRO Design

Představujeme Vám EGGER PRO Design Flooring, první designovou podlahu s efektem SelfRepair (tvarová paměť). Tuto vlastnost zajišťuje TPU, což je zkratka pro termoplastický polyuretan. Pokud na povrchu dojde k deformacím způsobených třeba otiskem nohou od nábytku, „vzpomenou" si molekuly TPU vytlačené ze svého místa na výchozí polohu a během krátké doby se zase posunou zpět. Podlaha je až překvapivě odolná a snadno se udržuje. Její stálobarevnost a mechanická odolnost zajistí, že Vaše podlaha bude i po letech vypadat jako nová. Tato podlaha je velmi tichá a má velmi dobré protiskluzné vlastnosti. Základ tvoří nosná deska UWF z vláken ze speciálních jehličnatých dřevin s velmi vysokou hustotou. Díky dvojité ochraně DualSeal se dovnitř nedostane ani kapka vody, proto je tato podlaha vhodná i do vlhkého prostředí. TPU je elastický materiál bez emisí a zápachu, neobsahuje PVC a má vysokou odolnost proti poškrábání a změnám teplot. Díky těmto vlastnostem a regeneračním schopnostem povrchu poskytuje výrobce záruku pro domácnosti 25 let. Tato podlaha je vhodná i pro více zatížené komerční oblasti kde je poskytována záruka 5 let. Podlahu EGGER PRO Design Flooring lze pokládat jak plovoucím způsobem, tak i celoplošně lepit, což je vhodnější, obzvláště u větších ploch a v komerčních prostorech (zde povinné).

 

Ultra moderní:

  • Ultra tenké 5 mm desky s jádrem z vláken přírodních dřevin.
  • Povrch TPU: 100% odolné proti vodě, elastické, komfortní a bez zápachu.
  • Bez PVC a plastifikátorů.

Ultra robustní:

  • Unikátní efekt SelfRepair zaručuje skvělý a udržovaný povrch po celou dobu užívání.
  • Dvojitá ochrana jádra UWF před vlhkostí, díky utěsnění DualSeal.

Ultra variabilní:

  • Ideální pro vysoce používané oblasti, jak komerční, tak i soukromé.
  • Variabilní použití (plovoucí pokládka nebo nalepením v celé ploše).
  • Formát desek Large je prakticky univerzální, hodí se do menších i větších místností. Formát desek Long je vhodný spíše pro velké, otevřené prostory.

 Struktura podlahy

1 Ultra robustní povrch TPU odolný proti vodě (termoplastické polyuretany) s efektem SelfRepair. Integrovaná dekorační vrstva pro vysoce autentický vzhled.

2 Nosná deska UWF (Ultra Wood Fibre Board) s vysokou hustotou a dvojitou ochranou proti vodě, vyrobená z přírodních dřevěných vláken.

3 Vysoce kvalitní spodní protitažná vrstva odolná vůči vodě.

 Formáty podlah

 

Zvýrazňuje velkorysé prostorové podmínky a vyniká obzvláště u venkovských dekorů.

______________________________

Tento formát se hodí do větších prostor a otevřeného bydlení, např. kuchyň s obývacím pokojem. Je vhodná také do dlouhých a úzkých prostor.

Large

 

Long